top of page

İnsan Kaynakları

‘’İnsana yapılan yatırım, makineye yapılan yatırımdan daha değerlidir’’

 

PİGASTROCHEF EKİPMANLARI END. MUTFAK olarak; insan kaynakları yönetimimizin iki temel amacı söz konusudur. Birincisi, işletmenin belirlemiş olduğu hedef ve stratejiler doğrultusunda insan kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak, ikincisi ise kişisel olarak personelin iş tatminini sağlamak, bireyin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek, bireyin mesleki olarak eksik olduğu noktaları saptamak ve kişisel gelişimine katkıda bulunmaktır. Bir diğer ifadeyle, anlayış olarak sosyal ve ahlaki boyutta sorumluluk yaklaşımıyla çalışan personelimizin sorumluluk bünyesine yaratıcılık düzeyinde katkısını artırmak olarak belirtilmektir.

 

Sorumluluk Amacımız: İnsan kaynakları yönetimin sorumluluk bölgesinde mevcut etkinliğine katkı sağlamak için var olduğu kabul ediyoruz. İnsan kaynakları yönetimi bizim için bir sonuç değil, ana amaçlarını gerçekleştirmek suretiyle sorumluluk bölgesine yardım edecek bir araçtır.

 

Toplumsal Amacımız: Toplum tarafından istekte bulunulması ve yapılan baskıların toplum üstündeki olumsuz etkilerini en aza indirerek, toplumun ihtiyaçlarına yönelik sosyal ve ahlaki bilince, sorumluluğa sahip olmaktır.

 

Kişisel Amacımız: Çalışanlarımızın kişisel nitelikli amaçlarına ulaşmada yardımcı olmaktır. Çalışanlarımızın istihdamlarını devam ettirmesi ve motive olması, kişisel yada sektörel ihtiyaçları karşılanmak ilkesiyle yürüyoruz.

Bizim ile bu sorumluluk bilinci ile hareket etmek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmekten memnun oluruz.

 

 

 

pigastrochef@gmail.com            e-mail adresimize özgeçmişinizi (CV) gönderebilirsiniz.
 

bottom of page