top of page

Hakkımızda

PİGASTROCHEF EKİPMANLARI END. MUTFAK 2014 yılından itibaren sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler ve müşteri memnuniyeti ile elde ettiğimiz referanslar doğrultusunda 2021 yılında kurulmuştur.

Bu süreçte tecrübemiz, ülkemizin önemli markalarına projeler üretmiş olmak ve çözüm ortaklığı konusunda yaptığımız çalışmalar neticesinde oluşmuştur. Tecrübemiz ve uzmanlık alanlarımız Otel projelendirmeleri, Kafe-Bar ve Restoran projelendirmeleri, Fırın ve Unlu mamullerin üretim alanlarına dair projelendirmeler ve daha birçok alanda projeler gerçekleştirmekteyiz.

Danışmanlık desteğimizin yanı sıra ülkemizde ve Yurtdışındaki müşterilerimiz için ihracat ve lojistik hizmeti de sunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz, kaliteye önem vererek her projeyi bir referans olarak baz almak ve yeni projelere imza atmaktır. Her projenin bir başarı basamağı olacağı bilinciyle yola çıktığımız bu süreçte güvenilir hizmet anlayışıyla bayrağımızı zirveye taşımak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, istihdam ve öğrenim bursları konularında çalışmalar yapmanın öncelikli hedeflerimiz içerisinde var olacağı gerçeğiyle hareket ederek fark yaratmaktır.

bottom of page