top of page

PiGastroChef tarafından lojistik hizmeti almak için yükünüze ait ebatlar ve kilogramları (Paketlenmiş-Kasalanmış veya Kolilenmiş şekilde) temel ölçü bilgilerini (Koli,Palet ebatları, Kilogram) bize bildirmeniz gerekmektedir. En kısa sürede birçok lojistik firması tarafından Kara taşımacılığı, Deniz taşımacılığı veya Hava taşımacılığı arasında size en uygun teklif sunulacaktır.

Güvenli ve Kaliteli Lojistik Hizmeti

Konteyner ve parsiyel olarak uluslararası nakliye hizmeti sunarak müşterilerimizin satınalmış olduğu ürünleri güvenle yurtiçinde ve yurtdışında taşımaktayız. Lojistik firmaları arasında özenle seçilen taşıyıcılar en uygun fiyatlara ve en hızlı şekilde Kara, Deniz ve Hava kargo taşımacılığı ile kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Yedi kıtada yaklaşık 142 ülkede taşımacılık hizmeti vererek müşterilerimiz için en hızlı çözümleri üretmekteyiz.

Lojistik olarak, geliştirdiğimiz teknoloji ve veri analitiğini, lojistik altyapı ve tedarik zinciri uzmanlığımızla birleştirerek uluslararası lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz. Türkiye’de 81 il ve 922 ilçeye, Avrupa’da 142 ülkeye lojistik hizmetimizle sizin ve işletmenin yanındayız. Son derece esnek teslimat seçeneklerimiz sayesinde, parça veya komple yükünün doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli biçimde ulaşmasını sağlamak için uçtan uca hizmet sunuyoruz.

PiGastroChef olarak sunduğumuz lojistik hizmetlerin ardından, lojistik uzmanlarından oluşan ekibimiz ile, tüm uluslararası lojistik operasyonu boyunca taşımalarının teslimat adresine doğru zamanda ulaşmasını sağlamak için yanında olur, sürecin uçtan uca sorunsuz tamamlanmasını sağlar. Süreç boyunca müşteri bilgilendirilerek taşımacılık sırasında oluşabilecek herhangi bir aksaklığın önüne geçilerek müşterilerimiz için zaman kaybını önler ve Ek masraflardan uzak tutar.

 

Parsiyel taşımacılığın geleceği

Modern dünyada herşey çok hızlı değişmekte. Lojistik sektörü de bu değişimden payını almaktadır. Parça taşıma ve parsiyel nakliyat sizin için iyi bir çözüm olabilir. PiGastroChef’in sunduğu parça ve parsiyel taşımacılık hizmeti ile müşterilerini bekletmeden daha hızlı taşıma mümkün.

Parsiyel taşımacılık: Bir diğer adıyla parça yük taşımacılığı, aynı lokasyon ve rota üzerinde birden fazla göndericiden toplanan palet, koli, varil ya da çuval gibi yüklerin bir araya getirilerek tek bir araç ile yola çıkarılması anlamına gelmektedir. İlk indirilecek ürünler araca en son yüklenir ve hasar riski minimize edilir. Bu şekilde ekonomik bir taşıma modeli sağlanır.
 

bottom of page